KOTAL Sp. z o.o.

 

WE ARE PROFESSIONAL,

COMPETITIVE AND COMPETENT

USŁUGI BUDOWLANE

NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

 

 


 


Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Kotal Sp. z o.o.) w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawienia oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Administratorem danych osobowych jest Kotal SP. z o.o. z siedzibą przy ul. Szkolnej 36 42-622 Orzech, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Gliwice w Gliwicach pod numerem KRS 36412529.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KOTAL
UL. SZKOLNA 36
42-622 ORZECH woj. śląskie

Misją naszej firmy jest realizacja projektów budowlanych w najwyższych standardach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obiekty, które budujemy służą naszym klientom przez wiele lat. Dlatego właśnie przykładamy ogromną wagę do jakości wykonywanych przez nas realizacji!

 

Naszą firmę tworzą wykwalifkowani specjaliści stale rozwijający swoje umiejętności. Swoją fachowość potwierdzamy już od 10 lat podczas budowy zarówno domów mieszkalnych jak i objektów przemysłowych.

Podczas wykonywania prac zarówno budowalnych jak i wykończeniowych zawsze stosujemy sprawdzone wysokiej jakości materiały. Na tym polu nie ma miejsca na półśrodki.

Jeżeli chciałbyś, abyśmy wybudowali Twój wymarzony dom, śmiało wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.